Skip to content
چرا هتلیتی شو؟

چرا هتلیتی شو؟

شرکت آذرگشت آسمان در بدو تأسیس با دنبال کردن ایده های جدید در حوزه کسب و کار گردشگری وارد عرصه ی نمایشگاهی در این صنعت گردید. از آنجا که همکاران شاغل در مجموعه از شاغلین و فعالان عرصه هتلداری و نمایشگاهی بوده اند پس از مشارکت و همکاری در چندین نمایشگاه مختلف، با توجه به اینکه هتلداری و مهمان نوازی رکن اصلی در صنعت گردشگری را برعهده دارند و با توجه به پیشرفت روز افزون بشری و علمی، هتلداران نیاز مبرم برای آشنایی با محصولات به روز و آشنایی با تکنولوژی های موجود و خرید مستقیم از تولید کنندگان و واردکنندگان محصولات مورد استفاده خود را دارند، تا بتوانند خدمات برجسته و نوینی را به مهمانان ساکن در مجموعه خود اعطا فرمایند.

شرکت آذرگشت آسمان با همکاری گروه های مختلف هتلداری و فعالان صنعت گردشگری ایران نسبت به برگزاری هرچه باشکوه تر این نمایشگاه کرده است.

نظر کارشناسان

نظر کارشناسان

اهداف نمایشگاه​

اهداف نمایشگاه

    با توجه به اهمیت و جایگاه صنعت هتلداری به عنوان بخشی مهم و جدا نشدنی از صنعت گردشگری، باید گفت که برگزاری نمایشگاه های تخصصی این صنعت و معرفی زمینه ها و فرصت های صنعت هتلداری در ایران، یکی از بهترین راهکار های توسعه و رشد وضیعت اقتصادی هتلداران و ارتقاء دانش فعالان صنعت می باشد. هتلیتی شو زایده ی فعالان هتلداری ایران با هدف ایجاد بستری مناسب و درخور جهت معرفی کالا و خدمات مطمئن ایرانی و خارجی به هتلداران و فعالان محترم این صنعت، شکل گرفته است. ماموریت نمایشگاه هتل و مهمان نوازی ، HOTELITYSHOWبرگزاری رویدادی تخصصی و بین المللی جهت کسب سهم بازار در منطقه خاورمیانه می باشد.

چرا بازدید؟

 • آشنایی با طیف گسترده‌ای از محصولات داخلی و خارجی
 • امکان مقایسه بین انواع محصولات و خدمات
 • انتخاب کارآمدترین محصول متناسب با نیاز و بودجه موجود
 • ارتباط مستقیم با تولیدکننده و مطرح کردن نیازهای خود کسب اطلاعات گسترده در کوتاه‌ترین زمان ممکن و صرفه جویی در وقت و انرژی
 • کشف فرصت‌های سرمایه‌گذاری پربازده
 • یافتن فرصت‌های شغلی جدید کشف
 • ایده‌های جدید برای پیشرفت کسب و کار
 • امکان تعامل و مشورت با صاحب‌نظران و متخصصان
 • شرکت در سمینارها و کارگاه‌های تخصصی
 • به‌روز رسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین صنعت
 • امکان مذاکره مستقیم با مدیران شرکت‌های مطرح
هتلیتی شو 2019

   اولین دوره نمایشگاه در وسعت بالای 3000 متر با حضور بیش از 50 مشارکت کننده در پاییز 1398 در شهرآفتاب با حضور آقای دکتر محبی نیا نماینده مجلس شواری اسلامی، آقای دکتر حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران ایران، آقای مهندس دستجردی مدیرعامل سابق هگتا، آقای دکتر قادری مدیرعامل شهر آفتاب و آقای مهندس میراحمدی مدیر هتیلیی شو افتتاح شد. بازدید کنندگان این دوره از نمایشگاه اعم از جامعه هتلداران استان ها، اتحادیه هتلداران تهران، اساتید بین المللی در حوضه صنعت هتلداری و بازدید کانندگان تخصصی هتل ها و تجهیزات وابسته.

0
متراژ
0
مشارکت کنندگان
0
بازدیدکنندگان
% 0
رضایت کلی
هتلیتی شو 2019

اولین دوره نمایشگاه در وسعت بالای 3000 متر با حضور بیش از 50 مشارکت کننده در پاییز 1398 در شهرآفتاب با حضور آقای دکتر محبی نیا نماینده مجلس شواری اسلامی، آقای دکتر حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران ایران، آقای مهندس دستجردی مدیرعامل سابق هگتا، آقای دکتر قادری مدیرعامل شهر آفتاب و آقای مهندس میراحمدی مدیر هتیلیی شو افتتاح شد. بازدید کنندگان این دوره از نمایشگاه اعم از جامعه هتلداران استان ها، اتحادیه هتلداران تهران، اساتید بین المللی در حوضه صنعت هتلداری و بازدید کانندگان تخصصی هتل ها و تجهیزات وابسته.

0

متراژ کل

0

مشارکت کنندگان

0

بازدید کنندگان

% 0

رضایت کلی